Turkish English Russian Arabia

HAKKIMIZDA

Temelleri 2005 yılında kurulan Eras A.Ş Ankara-İvedik Organize Sanayi Sitesinde sektöre katılmıştır.

Fıskiye alanında üretimine devam etmekte olan havuz fıskiye sistemleri, şelaleler, müzikli danslı sistemler, su ve ışık oyunları, yüzen fıskiye sistemi, su perdesi fıskiye sitemi, iç mekan fıskiye sistemleri ve payzaj düzenlemeleri konusunda çağımızın gelişen teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir.

Eras A.Ş kadrosunda deneyimli Peyzaj Mimarı, Makine Mühendisi, Mimar, Elektrik Mühendisi, Genel Kordinatör, Yönetici Asistan, Satın Alma, Pazarlama ve Teknisyenler görev yapmaktadır.

Doğanın güzelliklerini yanı başımıza taşıyan fıskiye sistemleriyle kenti sıkıcı havasından kurtarmak amacı ile sizlere ‘Kent Dekarasyonu’ sektöründe yer almaktayız.

 ‘Animasyonlu Su gösteri Sitemlerini’ kurabilmek için ; alanında deneyimli ,işinin uzmanı bir ekipden oluşmaktadır.

Belgelerin tamamını almış olan Firmamız özgün tasarımlar ile günümüzün üstün teknolojisine sahip elektronik üniteleri ve bilgisayar yazılımları ile sektörde öncü olmaya gayret etmekte ve hizmet vermektedir.

facebook twitter google + youtube
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2014 Eras Fıskiye
Ortadoğu Reklam